ZAPOWIEDŹ: 2-3 MARCA

Tym razem mniej będzie grania w ramach rozgrywek mazowieckich. W tych wezmą udział chłopaki z rocznika 2010 oraz nasze najmłodsze towarzystwo. Roczniki 2011 i 2012 wezmą udział w rozgrywkach ligi Jr NBA, gdzie podzieleni na dwie drużyny – starszą i młodszą – rozegrają swoje kolejne mecze.

U11M (chłopcy rocznik 2013 i młodsi) na turnieju WOZKosz u “Dzików”
Nasza najmłodsza drużyna ligowa rozegra kolejny turniej w ramach rozgrywek WOZKosz. Ich przeciwnikami będą gospodarze, oraz drużyna z warszawskiego Gocławia.

***

Termin: 2.03.2024, g. 13.00 i g. 14.45

Przeciwnik: Akademia Młodych Dzików, Isetia AZS UW MBA Warszawa

Miejsce: hala SP 152, ul. Powstańców Wielkopolskich 4, Warszawa

Zbiórka: pod BOS o g. 12.00

***

.

U12M i U13M (chłopcy rocznik 2011 i 2012) na Jr NBA.
To już trzecie spotkanie naszych chłopców z Jr. NBA. Dwukrotnie graliśmy na własnej hali, co sprzyjało dobrej atmosferze. Teraz jedziemy na warszawską Ochotę, gdzie w roli gospodarzy wystąpią “Dziki”.

***

Termin: 3.03.2024
Nasze barwy reprezentują dwie drużyny: Miami i Indiana. Zagrają w dwóch blokach – jedna poranno-południowym, a druga w popołudniowo-wieczornym. Szczegółowych informacji udzielą trenerzy, a zwłaszcza Kuba Hudak, pod czujnym okiem którego obie drużyny zagrają.
Miejsce: hala LXIX LO, ul. Skarżyńskiego 8

***

.

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) u siebie z Legionem

Zagramy u siebie podejmując legionowski Legion. W pierwszym meczu z tą drużyną byliśmy wyraźnie lepsi, jednak w tym sezonie absolutnie żadnej drużyny nie można lekceważyć, więc po naszym towarzystwie oczekujemy pełnego zaangażowania i realizacji założeń przedmeczowych.

***

Termin: 2.03.2024, g. 11.20

Przeciwnik: KS Legion Legionowo

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 10.45

***

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??