U14M: OKAZAŁE ZWYCIĘSTWO Z WISŁĄ PŁOCK NA OTWARCIE SEZONU

Było odrobinę trudności na początku, może jakaś trema, czy coś w tym stylu, ale potem już wszystko zaczęło się układać po naszej myśli. Było bardzo dużo dobrych akcji, zaangażowanie oraz solidna jak na klasę przeciwnika obrona, która dała nam sporo dodatkowych posiadań piłki. 

Mimo wszystko jest nad czym pracować, zwłaszca jeżeli chodzi o wykorzystywanie prostych okazji do zdobywania punktów spod kosza. To tutaj nalezy upatrywać początkowej nerwówki i remisu jeszcze przy stanie 8:8. Kolejne minuty pokazały, że kiedy złapiemy właściwy rytm, kiedy skupimy się wyłącznie na tym co jest tu i teraz, możemy zarówno w ataku, jak i obronie zdziałać naprawdę wiele dobrego. Pierwsza kwarta zakończyła się już slidnym prowadzeniem 28:11. W połowie spotkania bylismy na +35. Wszyscy nasi podopieczni mogli wyjść na parkiet i pokazać się z jak najlepszej strony.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??