U11M: W ŁOMIANKACH BILANS 1-1

Nasi najmłodsi uczestnicy rozgrywek WOZKosz tym razem wybrali się do Łomianek na zaproszenie Trybański Basketball Akademy. Przyszło im isę zmierzyć z gospodarzami oraz Polonią Warszawa. To były dwa dobre mecze, choć jak się miało okazać sił starczyło tylko do połowy drugiego.

Gospodarze okazali się dla naszej drużyny wymagającym przeciwnikiem. Pierwszą połowę wygrali jednym punktem (30:29) i wyglądało, że po zmianie stron ponownie będziemy mieli do czynienia z wyrównaną rywalizacją. Po zmianie stron to naszym podopiecznym szło jednak lepiej. Przeciwnicy dość znaczaco się pogubili mając zwłaszcza w trzeciej odsłonie powazne problemy ze zdobywaniem kolejnych punktów. Dwie dobrze przepracowane kwarty pozwoliły naszym podopiecznym wygrać z trudnym rywalem. To był kawał dobrego dziecięcego basketu!

Mecz z warszawską Polonią z początku był równie emocjonujący, co starcie z ekipą Trybańskiego. Co prawda pierwsza odłona wyraźnie należała do naszych przeciwników (5:15), ale po drugiej – zupełnie jak we wcześniejszym meczu – wynik oscylował wokół remisu (23:25). Niestety w połowie starcia okazało się, że nasze towarzystwo zwyczajnie ma pusto w bakach. Starcie z gospodarzami i pierwsza połowa drugiego starcia totalnie pozbawiły ich sił. Kolejne dwadzieścia minut wyraźnie przegrali (11:29) i zwyczajnie nikt nie mógł na to poradzić. Tak to zwyczajnie bywa przy tej formule, że zbyt duzo sił starconych w pierwszym spotkaniu już nie ma jak zregenerować. Na szczęście to nie cyferki na zegarze są dla nas najważniejsze. Jasne, każde zwycięstwo cieszy, ale jednak to obraz gry i kolejne minuty spędzone na parkiecie przez naszych fantastycznych chłopaków sądla nas najistotniejsze. Zebraliśmy kolejne doświadczenia. Wiemy nad czym dalej najwięcej pracować. Jedziemy dalej!

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??