ZAPOWIEDŹ: 16-17 GRUDNIA

Te dwa dni należą w dużym stopniu do naszych najmłodszych podopiecznych z rocznika 2014, którzy jadną na turniej do Białegostoku. Na boiska wyjdą również chłopaki grający w rozgrywkach U14M (2010) i U12M (2012). Pierwsi wybiorą się do Marek, a drudzy do Brwinowa.

U10M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi) jadą na Turnieju o Puchar Konsula Honorowego Republiki Litewskiej Tomasza Kurcińskiego
To ważne przetarcie przed startem rozgrywek WOZKosz, można powiedzieć, że to ostatni poważny sprawdzian. Chłopcy zagrają cztery mecze. Ich przeciwnikami będą:
– Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademija
– Akademia Koszykówki “Młode Żubry” Białystok
– Brwinowska Akademia Koszykówki
– La Basket Warszawa
Termin: 16-17.12.2023
Miejsce: hala Zespołu Szkół Mechanicznych, ul. W. Broniewskiego 14, Białystok
.
U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) jadą do Marek
Z UKS Jedynka Marki mierzymy się od początku naszej przygody z rozgrywkami WOZKosz i – trzeba to uczciwie powiedzieć – ostatnio nie mieliśmy okazji w tych konfrontacjach wygrywać. To mocna drużyna, która podobnie jak nasza “przebijała się” do Dywizji 5 z niższego poziomu – w doskonałym stylu wygrywając wszystkie sześć spotkań. Kontuzje wyeliminowały nam kilku ważnych zawodników, ale liczymy, że pozostali staną na wysokości zadania i spróbują odwrócić złą passę. Są w końcu zdolni do wszystkiego 😉
Termin: 16.12.2023, g. 15.30
Przeciwnik: UKS Jedynka Marki
Miejsce: hala SP1, ul. Okólna 14, Marki
Zbiórka: pod halą BOS, g. 14.15
.

***
.

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) jadą do Brwinowa
Brwinowska młodzież w pierwszym meczu nie była dla naszej ekipy rywalem, który sprawiałby jakieś problemy. Czy w rewanżu będzie podobnie? Ciężko powiedzieć. Oczywiście liczymy na jak najlepszą postawę, ale niedawny mecz z Legią uczy nas, że bardzo dużo będzie zależało od skupienia i włożonej w mecz energii. Wierzymy, że chłopcy będą gotowi.
Termin: 17.12.2023, g. 18.00
Przeciwnik: Brwinowska Akademia Koszykówki
Miejsce: Miejska Hala Sportowa, ul. Moczydłowskiego 2, Brwinów
Zbiórka: pod halą BOS, g. 16.30
.

***
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??