U12M: Z PIASECZNEM NA WŁASNYM TERENIE

Chłopcy z roczników 2010 i 2012 już zakończyli swoje zmagania w tym sezonie WOZKosz. Pirwsi jako szkolni wicemistrzowie Mazowsza, drudzy ze srebrnymi medalami Turnieju Wiosny. Ich koledzy z rocznika 2011 również finiszują. Starcie z MUSK Piaseczno bylo przedostatnim, w jakim wzięli udział.
Podopieczni trenera Tomka Wiśnika nie mieli większego problemu z pokonaniem reprezentantów Piaseczna. Od pierwszych do ostatnich sekund kontrolowali sprawy na boisku. Taki obrót spraw pozwolił wszystkim naszym reprezentantom zaprezentować się przez dłuższy czas i do tego z jak najlepszej strony. Była solidna praca, ale i dobra zabawa. I tak powinno to wyglądać!
Przed chłopacami jeszcze domowy mecz z Żyrardowem. Termin na ten moment nie jest ustalony, ale napewno nastąpi to po weekendzie Bożego Ciała.
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??