U11M “FUN”: OSTATNI MECZ SEZONU W MARKACH

Z UKS Jedynka Marki na wyjeździe już graliśmy. Teraz, czysto teoretycznie, z drużyną “zza miedzy” powinniśmy rywalizować na własnym parkiecie. Niestety nie będzie nam już dane. Przedłużający się remont koszy w hali przy ul. Światowida pokrzyżował nam plany.     

Już poprzednie starcie z Ostrowianką graliśmy na “zastępczej” hali w SP118. Na tę chwilę własnego obiektu zwyczajnie nie mamy.

Poprzednie starcie z “Jedynką” w hali przy ul. Okólnej w Markach było bardzo ciekawe. Po słabym początku udało nam się wrócić do gry i dopiero wydarzenia z końcówki spotkania przesądziły o zwycięstwie rywali. Tym razem ponownie będziemy liczyli na walkę do ostatnich sekund i oczywiście zwycięstwo. Czy tak faktycznie będzie dowiemy się już w najbliższą środę.

Nie wymięka! Białołęka‼️??