U13M: IDZIEMY DALEJ!

Za chłopacami z rocznika 2011 daleka “wycieczka’ do Białegostoku. Czy potrzebna, to już pozostawiamy Waszej ocenie, ale nie od dziś wiadomo, że przy tak znaczącej różnicy potencjałów od strony szkoleniowej nie są zbyt cenne. 

Spotkanie odbyło się. Nasza drużyna wygrała dwumecz z Batorym w sumie 166 punktami. Tyle w temacie.

Ważniejsza informacja jest taka, że już od czwartku rozpoczynamy turniej strefowy, w którym zmierzymy się – po raz kolejny – z ekipami z Brwinowa oraz Isetia AZS UW MBA Warszawa oraz z białostockimi Żubrami. Sporo dobrego grania, okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i przygotowania z naprawdę mocnymi drużynami, a co za tym idzie przygotowania do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Więcej informacji nt. turnieju już jutro.

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??