U14M: SPOKOJNA WYGRANA W PŁOCKU

Z Wisłą Płock z pewnością nie zagraliśmy najlepszego meczu. Cały czas jest sporo do poprawy sporo elementów. Proste rzuty nie wpadają do kosza, podania są niecelne, a zaangażowanie po obu stronach parkietu pozostawia nieco do życzenia. Wiele, naprawdę wiele pracy przed nimi i kadrą i Trenerem Tomkiem Wiśnikiem.

Na Wisłę Płock umiejętności wystarczyło aż nadto. W najbliższej przyszłości czeka nas jeszcze z pewnością bardzo ciekawy mecz wyjazdowy z Polonią Warszawa, a potem to, na co czekaliśmy, czyli walka w drugim etapie. To wtedy poznamy prawdziwą wartość naszej najstarszej drużyny i będzie nam dane sprawdzić ich w prawdziwym “ogniu walki”. Jeżeli i w tym przypadku nasi chłopcy staną na wysokości zadania, to będzie im dane powalczyć o mistrzostwo Mazowsza w fazie play off. Zobaczymy, jaką historię napiszą. A wszystko dlatego, że…

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??