U11M: RUSZAJĄ DO BOJU!

Wreszcie się doczekali! Wreszcie zagrają w ramach rozgrywek WOZKosz, co by nie mówić najbardziej prestiżowych i wymagających na terenie Mazowsza. Naszych wychowanków czeka spore wyzwanie, bo w najbliższą niedzielę rozegrają aż dwa spotkania. 

W niedzielę (5.03) chłopcy z rocznika 2012 po raz pierwszy w swoim życiu wystąpią jako drużyna w oficjalnych meczach w ramach rozgrywek WOZKosz. Już sam ten fakt będzie dla nich z pewnością sporym wyzwaniem, ale nie mamy wątpliwości, że spiszą się świetnie.
Będzie to jednocześnie spore wyzwanie organizacyjne dla Klubu. Rozgrywki w tym roczniku toczą się bowiem w formule turniejowej. Na naszej hali, prócz naszych wychowanków, zobaczymy również drużyny Energa Basket Warszawa oraz Akademię Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior. Czeka nas sporo pracy, ale jesteśmy pewni, że damy radę.
Terminarz turnieju (5. marca. 2023)
– godz. 13.30:
UKS BIAŁOŁĘKA WARSZAWA vs. Energa Basket Warszawa
– godz. 15.15:
Energa Basket Warszawa vs. AK Legii Warszawa
– godz. 17.00:
AK Legii Warszawa vs. UKS BIAŁOŁĘKA WARSZAWA
Do zobaczenia na trybunach!
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??