“DŁUGI WEEKEND” MECZOWY: 28-31.05

Zaraz czerwiec, więc rozgrywki WOZKosz zdecydowanie są na finiszu. W najbliższy “przedłużony” weekend swoje dwa ostatnie mecze rozegrają nasi reprezentanci z rocznika 2010. Weekend rozpoczną jednak ich młodsi koledzy z rocznika 2011, którzy zakończą rywalizację w grupie C WOZKosz.

U11M vs. Akademia Koszykówki Legii Warszawa
28.05.2022, godz. 13.00; hala BOS, ul. Światowida 56
Pierwszy mecz tych drużyn rozgrywany na wyjeździe nasi podopieczni zakończyli minimalnym zwycięstwem. Takie wyrównane starcia to zawsze wielka frajda i najlepszy poligon dla naszych podopiecznych. Oczywiście każde takie zwycięstwo smakuje wybornie. Zobaczymy, jak będzie tym razem.
Zbiórka na mecz: godz. 12.30 na hali BOS
U12M vs. MKS Grójec
29.05.2022, godz. 12.00; hala “Spartakus”, ul. Sportowa 16, Grójec 
Pierwszy z dwóch meczów decydujących o siódmym miejscu po całym pracowitym sezonie. W zasadzie znacznie bardziej od siódmego miejsca zależy nam na dobrej grze naszej drużyny. Wiemy, że stać ich na wygraną na trudnym terenie. Liczymy, że dadzą z siebie wszystko, co najlepsze.
Zbiórka na mecz: godz. 10.00 pod halą BOS
U12M vs. Akademia Koszykówki Legii Warszawa
31.05.2022, godz. 18.00; hala XXI LO im. H. Kołłątaja, ul. Grójecka 93
Reprezentanci warszawskiej Legii potrafili w tym sezonie zaskoczyć liderów naszej grupy z Grójca. Wniosek jest jeden: trzeba na nich uważać i do pojedynku przystąpić na maksymalnej koncentracji. Nie będzie o nią łatwo, bo chłopcy zmęczeni całym dniem w szkole nie zawsze wyglądają na wypoczętych, ale wierzymy, że stawka meczu doda im sił.
Zbiórka na mecz: godz. 16.30 pod halą BOS
Nie wymięka! Białołęka‼️??