U-11: TURNIEJ W BYDGOSZCZY – NOWY TERMINARZ

Trochę się nam pozmieniało w terminarzu bydgoskiego turnieju organizowanego przez UKS Basket Regnum Bydgoszcz. Po tym, jak w ostatniej chwili z udziału wycofała się jedna z drużyn organizatorzy zdecydowali się na zmianę systemu rozgrywek.

W sumie to wyszło na plus, bo nasi chłopcy zagrają tym sposobem jeden mecz więcej.
Drużyna dojedzie głównie transportem własnym (dziękujemy Wam Rodzice!). Część ekipy wybierze się w podróż pociągiem.
Pierwszy mecz rozegramy w piątek (4.06) o godz. 15.00, a naszym rywalem będą reprezentanci Szczecina. W piątek czeka nas jeszcze jedna konfrontacja. Kolejne trzy spotkania przyjdzie nam rozegrać w sobotę, a turniej zamkniemy niedzielnym pojedynkiem z Kangoo Basket Gorzów Wlkp.
Powrót z turnieju zaplanowaliśmy na niedzielny wieczór. Część drużyny dojedzie do Warszawy samochodami, kilka osób dotrze na dworzec Warszawa Wschodnia. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócą w doskonałych humorach.
Poniżej kompletny terminarz naszych gier.
Piątek 04.06.2021
15:00 – UKS Białołęka vs. Pogoń Basket Szczecin
18:45 – UKS Białołęka vs. UKS Piątka Ostrów Wlkp

Sobota 05.06.2021
12:15 – MKK Basket Koszalin vs. UKS Białołęka
14:45 – UKS Białołęka vs. Brwinowska Akademia Koszykówki
19:45 – UKS Basket Regnum Bydgoszcz vs. UKS Białołęka

Niedziela 06.06.2021
10:30 – UKS Białołęka vs. Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

Jeżeli pozwolą na to warunki z każdego z naszych meczów odpalimy transmisję, więc wszyscy nasi fani będą mogli oglądać nasze poczynania LIVE.
Nie wymięka! Białołęka‼??