ZAPOWIEDŹ: 11-12 MAJA

Weekend będzie należał do naszych młodszych reprezentantów. Chłopców z rocznika 2012 czeka bardzo ciężki bój, bo przyjdzie im się zmierzyć z reprezentantami Akademii Młodych Dzików. Ich o rok młodsi koledzy podzieleni na dwie drużyny zagają w dwóch turniejach. Na parkiet wyjdą również Smoki Starsze.     

Na początek jednak słowo na temat treningów, jakie normalnie odbywają się w sobotnie poranki. Jak widać poniżej w sobotę mamy do rozegrania turniej rocznika 2013. Dlatego wszystkie sobotnie grupy zapraszamy na niedzielę. Wasze treningi odbędą się w godz. 13.00-14.30.

***

.

U11 (chłopcy z rocznika 2013) zagrają dwa mecze u siebie.

Łatwo z pewnoscią nie będzie, bo dwa mecze rozgrywane na przestrzeni pięciu godzin to zawsze spore wyzwanie dla organizmów, nawet młodych. Przeciwnicy też na poziomie. Spodziewamy siędwóch fajnych meczów.

Termin: 11.05.2024, g. 9.30 i 12.50

Przeciwnicy: MKS Polonia Warszawa, MUKS Piaseczno

Miejsce: Hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o godz. 9.00

***

.

U11 – druga drużyna (chłopcy z rocznika 2013) zagraja w dzielnicy Włochy.

Jedni pograją na naszej hali, a inni pobawią się w dzielnicy Włochy

Termin: 11.05.2024, g. 11.00, 12.00, 14.00.

Przeciwnicy: Lajkers, Legia, Brwinów

Miejsce: Dzielnica Włochy, Warszawa

Zbiórka: zgodnie z ustaleniami z trenerem

***

.

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) goszczą Dziki.

Bardzo wymagający przeciwnik, można wręcz powiedzieć, że jeszcze przez jakiś czas pozostanie poza zasięgiem naszego towarzystwa. wyraźnie pokazał to wynik poprzedniej konfrontacji tych drużyn. Takie sytuacje to norma w rozgrywkach młodzieżowych. Nam zależy jednak, żeby nasi zawodnicy zagrali z pełnym zaangażowaniem i pokazali się z jak najlepszej strony. Walczymy, dajemy z siebie wszystko, staramy się konstruować jak najlepsze akcje, a nie spuszczamy głowy i czekamy, żeby ten mecz się wreszcie skończył.

Termin: 12.05.2024, g. 9.15

Przeciwnik: Akademia Młodych Dzików Ochota

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 8.40

***
.

Smoki Starsze jadą do Piaseczna.

Kolejna przygoda naszych Smoków z Ogólnopolską Ligą Koszykówki organizowaną przez środowisko MKS Ochota. Dla całego towarzystwa to wspaniałe doświadczenie i okazja do pogrania w basket pod presją.

Termin: 12.05.2024, g. 10.00, 12.00, 14.00

Miejsce: hala MOSiR, ul. Sikorskiego 20, Piaseczno

Zbiórka: pod halą BOS o g. 8.40

***
.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??