U13M: MAMY AWANS DO PIERWSZEJ DYWIZJI!!!

Barażowe starcie z Akademią Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior ułożyło się całkowicie po naszej myśli. Zdecydowana obrona, dużo wymuszonych błędów rywali i oczywiście wynikające z tego skuteczne akcje ofensywne. Chłopcy nie pozostawili wątpliwości, że zasługują na rywalizację w wyższej dywizji.

Na dobrą sprawę nie ma co komentować przebiegu spotkania. W zasadzie złego słowa o towarzstwie nie można napisać. Widać było, że są bardzo zaangażowani, że mocno przeżywają to spotkanie, czasami może aż za bardzo, ale to młodzi chłopcy, więc dajmy im do tego prawo. Po zakończonym spotkaniu byli naprawdę szczęśliwi. Jako sztab szkoleniowy też jesteśmy, bo dzięki zwycięstwu będziemy mieli okazję powalczyć z najlepszymi drużynami w okręgu. Wierzymy, że tę grupę stać na bardzo wiele. Czeka nas dużo pracy zaróno na treningach, jak i na meczach. Tę drużynę czakają nowe doświadczenia.

Drugi etap rozgrywek WOZKosz startuje już w najbliższy weekend. Teoretycznie (dokładny termin nie jest jeszcze ustalony) rozpoczniemy na wyjeździe od niedzielnej konfrontacji z Akademią Młodych Dzików Ochota Warszawa. W grupie mamy jeszcze za przeciwników Brwinowską Akademię Koszykówki oraz MKS Piotrówkę Radom. Bardzo wymagający przeciwnicy. Będziemy walczyć na całego!!!

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??