BASKETBALL & SPORT CAMPS – LATO 2023

W odpowiedzi na liczne pytania o nasze letnie obozy postanowiliśmy przedstawić plan na nasz klubowy, aktywny, wakacyjny wypoczynek. Czekają nas tradycyjnie dwie edycje naszych Basketball & Sport Camps. Poniżej prezentujemy ich lokalizacje i terminy. Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie.

✅ JASTROWIE (25. czerwca – 04. lipca). Zaczniemy tradycyjnie na początku wakacji. Jastrowie to fantastyczna i dobrze znana wszystkim lokacja. Do naszej dyspozycji mamy duży internat, halę sportową oraz boiska zewnętrzne. W okolicy lasy oraz fajne i czyste jezioro.
✅ ŁOMŻA (13-22. sierpnia). Nowa lokacja. 
✅ Więcej informacji na temat obu obozów podamy w późniejszym czasie, kiedy dograne zostaną szczegóły.
✅ Kontakt:
telefon
Tomasz Wiśnik: 604 934 251
Dorota Dłużewska: 608 783 874
mail
uksbialoleka.kosz@gmail.com
GORĄCO ZAPRASZAMY!!