BASKETBALL CAMP – CHORZELE 2023

Powoli ruszamy z nowym sezonem rozgrywkowym. Drużyny chłopcy i dziewczęta szlifują formę. W najbliższą niedzielę wystartują rozgrywki ligi dla dzieciaków “All Star Białołęka”. Teraz chcemy jednak zaprosić Was na nasz kolejny “Basketball & Sport Camp”. W pierwszy tydzień ferii zimowych ponownie jedziemy do Chorzeli!

Miejsce jest świetne. Na miejscu do naszej dyspozycji pozostaje cały internat, a w nim 4-osobowe pokoje. Na znajdującej się obok hali sportowej możemy do woli się wyszaleć organizując dla każdej z grup 2-3 treningi dziennie. Niemal codziennie korzystamy również z basenu.
Już niebawem więcej informacji. Szykujcie czas. Każdy obóz to niesamowicie ważny moment w życiu drużyny. To okazja do lepszego poznania się i podniesienia swoich koszykarskich umiejętności.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??