U12M: UDANY POCZĄTEK ROKU

Chłopcy z rocznika 2010 reprezentujący nasz Klub w rozgrywkach U12M WOZKosz udanie rozpoczęli rok. Niemal równo miesiąc temu udało im się wygrać z Polonią Warszawa na Konwiktorskiej. Teraz potwierdzili swoją przewagę nad rywalami zwyciężając na naszej hali BOS.

Mecz niemal od pierwszych minut toczył się pod dyktando naszej drużyny. Podopieczni Tomka Wiśnika w połowie pierwszej kwarty prowadzili jeszcze tylko 6:3. Zanim pierwsza część meczu dobiegła końca na tablicy wyników widniał już rezultat 19:3. Kolejne minuty to z pewnością nie była nasza dominacja. Przeciwnicy zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Mimo to przewaga naszej drużyny nadal była dość znacząca. Można uznać, że ten stan rzeczy utrzymał się do ostatnich sekund. Trener Wiśnik miał możliwość wpuścić na boisko wszystkich swoich zawodników.
Tym samym zakończyliśmy I etap rozgrywek U12M WOZKosz. Przed nami kolejny, w którym zmierzymy się z Brwinowską Akademią Koszykówki, MKS Pruszków oraz UKS Gim92 Warszawa. To jedne z najlepszych drużyn na Mazowszu, więc przed nami spore wyzwanie, a co za tym idzie możliwość zebrania kolejnych cennych doświadczeń. Rywalizację w II etapie rozpoczniemy bezpośrednio po feriach.

Nie wymięka! Białołęka‼️??