KOŃCZYMY ROK 2022. NAJBLIŻSZE TRENINGI OD PONIEDZIAŁKU

Wszystkiego najlepszego w 2023 roku! W związku z remontami na hali BOS w tym tygodniu nie odbędą się już żadne treningi. Spotykamy się wraz z wznowieniem nauki szkolnej i będziemy trenowali w normalnym trybie. To był dobrze przepracowany i pełen wyzwań rok. Oby kolejny wyglądał jeszcze lepiej!

Za nami wiele godzin treningów, trzy obozy sportowe – zimowy i dwa letnie. Dzieciaki rewelacyjnie się spisały. Chłopcy z rocznika 2010 w sezonie 2021/22 zajęli całkiem niezłe siódme miejsce na Mazowszu. Reszta towarzystwa świetnie spisywała się podczas turniejów i meczów kontrolnych.
Przed nami – cóż za niespodzianka 😉 – wiele godzin treningów, trzy obozy sportowe – zimowy i dwa letnie. Chłopcy z rocznika 2010 będą kontynuowali swoje zmagania w rozgrywkach WOZKosz. Ich młodsi koledzy już niebawem również zaczną walkę ze swoimi rówieśnikami z innych klubów (próbkę tego mieliśmy podczas ostatnich turniejów). Młodzież uczęszczającą do SP 344 – zarówno chłopców, jak i waleczne dziewczyny – czeka walka o mistrzostwo stolicy w ramach rywalizacji na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Będzie się działo!
Do zobaczenia na treningach! Z niektórymi widzimy się już w poniedziałek!
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??