ZAPOWIEDŹ: 13-14. MAJA

Tym razem nasi zawodnicy nie będą mieli za dużo okazji do zaprezentowania się. Jedynymi będą chłopcy z rocznika 2010, którzy w sobotnie przedpołudnie zmierzą się z reprezentantami sąsiednich Marek.

U13M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) zagrają z UKS Jedynka Marki w ramach rozgrywek WOZKosz
Z “Jednynką” gramy regularnie od początku naszych występów w ramach rozgrywek WOZkosz. Ostatnie starcie z tą drużyną zdecydowanie nie potoczyło się po naszej myśli. Pod koniec marca reprezentanci Marek byli od naszych chłopaków po prostu lepsi. 13-punktową przewagę osiągnęli dzięki sprawniej zorganizowanej defensywie oraz zaangażowaniu. W szeregach reprezentantów Białołęki zagościł niespotykany chaos, co przełożyło się na liczne straty piłki przełożyły się na łatwe zdobycze punktowe rywali. Najkrócej rzecz ujmując nasza ferajna zlekceważyła przeciwników. Po ponad miesiącu od tamtego meczu wierzymy, że nasi chłopcy zagrają skuteczniej, z większą determinacją, a przede wszystkim rozważniej.
Termin meczu: 13.05, g. 11.20.
Zbiórka o g. 10.50
Adres: gramy na naszej hali BOS, ul. Światowida 56.
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??