BASKETBALL & SPORT CAMPS 2022

Obozy sportowe to niezwykle ważny element w szkoleniu naszych podopiecznych. To w ich trakcie dzieci w atmosferze zabawy mogą skupić się na treningach i poczynić znaczne postępy. Jest to również doskonała okazja do spędzenia ze sobą czasu i lepszego poznani w trakcie licznych zabawi.

W tym roku po raz kolejny mamy zaplanowane trzy obozy. W sumie spędzimy na nich blisko 30 dni!
🏀 Chorzele (28.01-4.02). Obóz zaczniemy już za niecałe cztery tygodnie dosłownie równo z “ostatnim dzwonkiem”, bo wyjazd zaplanowaliśmy w piątek, czyli formalnie w ostatni dzień szkoły przed feriami. Przez osiem dni będziemy mieli do dyspozycji halę sportową oraz basen. To sprawdzona lokacja, więc jesteśmy pewni, że będzie się nam tam dobrze trenowało i spędzało czas wolny.
🏀 Jastrowie (26.06-5.07). Pierwszy obóz wakacyjny rozpoczniemy w zasadzie równo z “ostatnim dzwonkiem”. To bardzo fajny obiekt położony na obrzeżach spokojnego miasteczka. Do naszej dyspozycji pozostaje hala sportowa oraz kilka boisk zewnętrznych. Niedaleko znajduje się całkiem fajne jezioro z kąpieliskiem, a rozległe tereny leśne dają okazję do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
🏀  Puck (16.08-25.08). Wracamy do naszych tradycyjnych obozów wieńczących okres wakacyjny. Nowie miejsce to nowe atrakcje. Tym razem, prócz treningów i wspólnego spędzenia czasu na sportowo, będzie okazja do nauki pływania na desce windsurfingowej.
Mamy nadzieje, że nasza tegoroczna oferta przypadnie Wam wszystkim do gustu. Więcej informacji na temat każdego z obozów, w tym jak zwykle przystępne ceny wyjazdów, podamy w późniejszym terminie.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼🏀💪