“ALL STAR BIAŁOŁĘKA 2012/13” – MŁODSI SPISALI SIĘ ŚWIETNIE!

Przed tygodniem walczyli nasi najstarsi wychowankowie. W minioną niedzielę przyszedł czas na ich nieco młodszych kolegów. Dzieciaki z roczników 2012 i 2013 stworzyły fantastyczną atmosferę dając upust swojej energii i pokazując na co je stać.

? Po raz kolejny najważniejsza była dla nas doskonała zabawa oraz sprawdzenie się “w ogniu walki” bez sugestii i podpowiedzi kogokolwiek z zewnątrz.
?Podobnie jak u starszych dzieciaków tym razem również mieliśmy sześć drużyn, a w każdej czworo zawodników lub zawodniczek. Po dwóch godzinach intensywnej rywalizacji poznaliśmy ostateczną kolejność. Na pierwszym miejscu – z kompletem zwycięstw – uplasowały się Niebieskie Rekiny. Wszyscy członkowie tej drużyny dostali do klasyfikacji turniejowej 4 punkty. Drugie miejsce przypadło  Czerwonym Skorpionom (3 punkty), które dzięki lepszemu bilansowi “małych punktów” oraz bezpośredniej wygranej wyprzedziły Czarne Pantery (2 punkty). Dalej były Zielone Smoki, Pomarańczowe Feniksy oraz Białe Orły (wszystkie drużyny po 1 punkt).
? To był dopiero pierwszy turniej. Przed nami kolejne. W najbliższą niedzielę (16. października) widzimy się z chłopcami i dziewczętami z roczników 2014 i młodsi. Te dzieciaki jeszcze nigdy nie grały w żadnym oficjalnym meczu, więc będzie to w ich życiu z pewnością wielkie wydarzenie.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??
.
..
...
.