ZAPOWIEDŹ: 10-11 LUTEGO

W weekend w ramach rozgrywek WOZKosz zagrają dwie z czterech naszych drużyn. W niedzielę na własnym parkiecie zagrają chłopaki z rocznika 2012. To co będzie przyciągało nasza największą uwagę, to rywalizacja naszej ferajny z rocznika 2011, która w ten weekend rozpoczyna walkę w fazie play off.

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) u siebie z Piotrówką Radom

Po bolesnej lekcji, jaką dała nam ekipa z Pruszkowa (29:72), gdzie musieliśmy się mierzyć nie tylko z własną niemocą, ale również ze sporymi problemami kadrowymi, czas na pojedynek z radomską Piotróką. Po raz kolejny lekko nie będzie, ale też nikt nie mówił, że po awansie do najwyższej dywizji czekają nas “spacerki”. Wręcz przeciwnie i bardzo dobrze! Nawet jeżeli chłopcy przegrają w tej rundzie wszystkie mecze, to nadal będziemy to uważali za ich najważniejszą lekcję w koszykarskim życiu.

Termin: 11.02.2024, g. 13.20

Przeciwnik: MKS Piotrówka Radom

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56

Zbiórka: o 12.45 gotowi do rozgrzewki

***

.

U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi) rozpoczynają walkę w play off z MKS Pruszków

Nie ma w naszej organizacji drużyny, która w tym sezonie nie rywalizowałaby z Pruszkowianami. Chłopakom z rocznika 2011 też się wreszcie “trafiło”. Faza play off rządzi się swoimi prawami, wyciska z zawodników wszystko co najlepsze, ale obnaża również wszelkie braki. Oby nasza gromadka tego “najlepszego” pokazała jak najwięcej, a “braków” miała jak najmniej. Tego im życzymy.

***

Termin: 10.02.2024, g. 11.00

Przeciwnik: MKS Pruszków

Miejsce: MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego 4, Pruszków

Zbiórka: pod halą BOS o g. 9.30

***

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??