U13M: OSTATNIE RADOMSKIE SZLIFY

W miniony weekend nasi chłopcy z rocznika 2011 gościli na turnieju w Radomiu. Był to dla nich ostatni sprawdzian przed zbliżającym się ćwierćwinałowym turniejem Mistrzostw Polski. Nie wszystko wychodziło tak, jak byśmy tego chcieli, ale ogólnie rzecz biorąc było naprawdę nieźle.

Przez trzy dni nasze towarzystwo miało okazję rozegrać cztery mecze. Ich przeciwnikami byli reprezentanci Radomia, Częstochowy oraz dwukrotnie Przemyśla. Szczególnie te dwa starcia z przybyszami z południowo-wschodniej Polski dały nam sporo materiału do przemyśleń. Przeciwnicy, którzy również wywalczyli awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, grali twardo. Nasi reprezentanci z początu nie byli w stanie się temu przeciwstawić. Z każdą minutą było jednak widać, że radzą sobie coraz lepiej.

Ostatecznie nasze towarzystwo zakończyło rywalizację na solidnym drugim miejscu. W piątek rozpoczynamy kolejny etap naszej wielkiej przygody, miejmy nadzieję, że nie ostatni. Wierzymy, że chłopców stać w Krakowie na wiele. Kiedy złapią właściwy rytm są naprawdę groźną ekipą.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??

.