START ROZGRYWEK WOZKosz DLA ROCZNIKÓW 2012 I 2013

Chłopcy z roczników 2012 i 2013 dołączą niebawem do swoich starszych kolegów i rozpoczną zmagania w ramach rozgrywek WOZKosz. Nasi reprezentanci z rocznika 2012 (U12M) swój pierwszy mecz rozegrają 17. listopada. Ich o rok młodsi koledzy już w następny weekend (10-12.11) zagrają w turnieju kwalifikacyjnym.

? Rocznik 2012. Chłopcy rozpoczyną rywalizację w pierwszym etapie rozgrywek od pojedynku z Polonią Warszawa. W kolejnych meczach zmierzą się jeszcze z Brwinowską Akademią Koszykówki oraz Akademią Koszykówki Legii Warszawa, oczywiście z każdą z drużyn zagrają dwukrotnie – u siebie oraz na wyjeździe. Tę część sezonu zakończą tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

? Rocznik 2013. Tutaj na początku mamy do rozegrania turniej kwalifikacyjny, w którym trafiliśmy do grupy z MUKS Piaseczno oraz dla odmiany… Polonią Warszawa – prawie nie ma rocznika, w którym nie mierzylibyśmy się w tym sezonie z Polonistami 😉 Całą rywalizację zamkniemy w jednym dniu, a mianowicie 11. listopada.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??