U13M: NA POCZĄTEK DRUGIEJ RUNDY WIZYTA W PŁOCKU

Przed feriami nasi podopieczni zakończyli rywalizację w ramach pierwszego etapu rozgrywek WOZKosz dla rocznika 2010. Po powrocie do szkoły przyszedł czas na drugi, w ramach którego powalczymy z reprezentantami Wisły Płock, MUKS Piaseczno oraz Jedynki Marki.

W związku z tym już w sobotę czeka naszych chłopców wyjazd do Płocka. Przeciwnika nie znamy, ponieważ drużyna nie uczestniczyła w poprzednim sezonie w rozgrywkach WOZKosz, a co za tym idzie nie było możliwości się z nią zmierzyć. Pierwszy etap rozgrywek zakończyła z bilansem 5-7, czyli minimalnie lepiej od nas (4-8). Jakie będzie to miało przełożenie na parkiecie czas pokaże. Wyjazd na mecz w sobotę rano. Informacje o godzinie wyjazdu poszły już do zainteresowanych.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??