ZAPOWIEDŹ: 16-18 MARCA

Przed nami weekend pełen zmagań w ramach rozgrywek WOZKosz. Trzy mecze, w tym mecz nad meczami, jakiego “nowożytna historia” UKS Białołęka jeszcze nie miała. Już w najbliższą niedzielę chłopcy z rocznika 2011 powalczą na własnym parkiecie o miano trzeciej drużyny na Mazowszu!

Oczywiście nie musimy wspominać, że liczymy na wsparcie kibiców oraz, mimo wczesnej pory, gorący i wyłącznie pozytywny doping. Bo wiecie…

Nie wymięka! Białołęka!!!

W ten weekend na parkiecie nie zobaczymy tylko naszych chłopców z rocznika 2013.

***

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) u siebie z Energa.

W pierwszym meczu tych drużyn o wyłonieniu zwycięzcy decydowała dogrywka. Niestety jej wynik nie był dla nas korzystny. Formalnie zadecydowały błędy popełnione w końcówce regulaminowego czasu gry. Wierzymy, że tym razem będzie lepiej, bo przecież z każdego błędu płynie jakaś nauka.

Termin: 18.03.2024, g. 16.15

Przeciwnik: Energa Basket Warszawa

Miejsce: Hala BOS, ul. Światowida 56

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 15.45

***

.

U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi) w rewanżowym meczu o brąz z MKS Grójec

Sprawa jest otwarta. W Grójcu minimalna przegrana, ale też dobra gra przez pierwsze dwadzieścia pięć minut meczu. Potem twarda walka i trochę mniej szczęścia w końcówce. Wszystko to daje nadzieję, że na własnym parkiecie i przed własną ulubioną publicznością chłopaki staną na wysokości zadania, odrobią 2-punktową stratę i wywalczą “mazowieckie krążki”.

Termin: 17.03.2024, g. 9.00

Przeciwnik: MKS Grójec

Miejsce: Hala BOS, ul. Światowida 56

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 8.20

***

.

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) w ostatnim meczu drugiej rundy powalczą z Polonistami

Wszystkie trzy mecze, jakie nasze towarzystwo rozgrywało w tym sezonie z Polonią, były ciekawe i zacięte. Liczymy, że podobnie będzie i tym razem oraz że będzie to w wykonaniu naszych chłopców zwyczajnie dobry mecz. Biorąc pod uwagę, jak bitną i nieustępliwą drużyną są przeciwnicy emocje gwarantowane. 

Termin: 16.03.2024, g. 12.30

Przeciwnik: MKS Polonia Warszawa

Miejsce: Hala Polonii, ul. Konwiktorska 6

Zbiórka: pod BOS o g. 11.30 lub gotowi do rozgrzewki na hali Polonii o g. 12.00

***

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??