U11M “FUN”: ZAKOŃCZENIE SEZONU

W dniu dzisiejszym swój ostatni trening w sezonie odbyli podopieczni Tomek Wiśnik. Chłopaki grali w organizowanej przez WOZKosz lidze U11M “Fun” zajmując ostatecznie 3. miejsce. Z tej okazji przekazaliśmy im pamiątkowe medale.

Nie wszyscy pojawili się na treningu, więc zaprezentowany skład należy uznać za dalece niepełny.

Medale otrzymali Szymon K., Mateusz, Szymon J., Maciek T., Igor, Oliwier, Staszek, powracający po kontuzji kapitan Maurycy, Felek i Maciek W. Zabrakło m.in. Krzyśka, kontuzjowanego Joela, braci Dudkowskich, Amelki, czy Sergiusza. Możecie być pewni, że medale będą na Was czekały i otrzymacie je przy najbliższej okazji.

Teraz czas na wakacje, które potrwają… do niedzieli Wtedy bierzemy na celownik miejscowość Jastrowie gdzie w sportowej atmosferze spędzimy fantastyczne dziesięć dni

Nie wymięka! Białołęka‼? ?