U11M: MKS PRUSZKÓW ZDECYDOWANIE POZA ZASIĘGIEM

MKS Pruszków to jedna z najmocniejszych drużyn w roczniku na Mazowszu. Chłopcy sporo potrafią i nie wybaczają błędów, a tych nasi podopieczni popełnili w środę zdecydowanie zbyt wiele. Nie mamy wątpliwości, że gdyby nie rozkojarzenie wynik mógłby wyglądać nieco lepiej.

A co poza tym? No cóż… Pozostaje nam nie przejmować się takimi przegranymi i zrobić to co najważniejsze: wyciągać wnioski. W zasadzie przegrane mecze, nawet tak wysoko, są konieczne, by sprawdzać, jak wiele brakuje nam do najlepszych. Są konieczne, by motywowały nas do dalszej pracy i pogoni za czołówką. Nie mamy wątpliwości, że naszych podopiecznych stać na to, by w przyszłości walczyć z takimi drużynami jak równy z równym.