U11M “FUN”: MECZ WYJAZDOWY Z JEDYNKA MARKI

Dzień po starciu z MUKS Piaseczno naszych zawodników grających w u11m “Fun” czeka kolejne wyzwanie. W poniedziałek (10. maja 2021, godz. 17.30) zagramy spotkanie z UKS Jedynka Marki.

Jest ot przełożony zaplanowany wcześniej na 1. maja. Ten niefortunny termin postanowiliśmy oczywiście zmienić. Nie będzie to jakaś daleka podróż, bo nasz cel znajduje się 5 minut jazdy od CH M1 w Markach. Mimo wszystko przyda się jakiś transport, więc w tym momencie tradycyjnie zapraszamy do pomocy naszych nieocenionych rodziców.

Poczynania naszej drużyny jak zawsze będzie można oglądać na Facebook’u. Transmisja zacznie się chwilę przed rozpoczęciem spotkania.

‼️ Przypominamy, że dla naszych chłopaków z grupy “Minikosz” przygotowaliśmy propozycję treningu w pierwszą środę po majówce (5.05, godz 14.00). Jest to dzień wolny od szkoły, wiec nadarza się okazja, żeby jego część spędzić na wspólnym trenowaniu i zabawie. Przed nami mecze z wymagającymi rywalami, więc dodatkowe zajęcia z pewnością bardzo się przydadzą.

Nie wymięka! Białołęka‼️??