ZAPOWIEDŹ: 28-29. PAŹDZIERNIKA

Tym razem w akcji zobaczymy w zasadzie tylko drużynę występującą w ramach rozgrywek U14M WOZKosz. W weekend będą mieli okazję zmierzyć się z drużyną z południa Warszawy – UKS KAK Ursynów – i to aż dwukrotnie. Tym samym nadrobią zaległości, jakie powstały jeszcze na początku października.

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi)
Chłopaki mają za sobą dwa mecze. Starcie z Wisłą Płock nie należało do trudnych. Zupełnie inaczej było w drugim pojedynku, w którym na naszej hali BOS gościliśmy reprezentantów MKS Polinia Warszawa. Mecz trzymał w napięciu i choć nerwy czasami zdecydowanie brały górę, to ogólnie mógł się podobać.
UKS KAK Ursynów to drużyna, z którą jeszcze nigdy nie graliśmy i nie wiemy co potrafią. Od chłopców będziemy wymagali, aby do starcia podeszli z pełną powagą i zaangażowaniem. Wierzymy, że i w tych dwóch starciach dadzą radę, co znaząco przybliży ich do wygrania rywalizacji w grupie.
.
Termin: 28.10.2023, g. 11.00
Przeciwnik: UKS KAK Ursynów
Miejsce: hala SP 16, ul. Wilczy Dół 4
Zbiórka: g. 9.30 pod halą BOS
.
Termin: 29.10.2023, g. 8.45
Przeciwnik: UKS KAK Ursynów
Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56
Zbiórka: g. 8.15
***
UWAGA!!! W związku ze sparingiem, jaki w sobotę (28.10) rano rozegrają dziewczyny z BasketG, sobotni trening tej grupy jest odowłany.
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??