U13M: NA DOBRY POCZĄTEK WYSOKA WYGRANA Z JAGIELLONKĄ

Pierwszy mecz sezonu WOZKosz okazał się dla naszych reprezentantów niezwykle udany. W starciu z Jagiellonką Warszawa nawet przez chwilę nie było mowy o jakiejś zaciętej rywalizacji. Sprawy wyjaśniły się niezwykle szybko, ale tak zwyczajnie musiało być, bo pierwszy etap sezonu 2023/24 to tylko przygrywka do tego, co nastąpi później. 

Walczymy o awans do grona najlepszych ekip na Mazowszu i to jest nasz cel. Koniec i kropka. Po drodze przyjdzie nam się mierzyć z różnymi przeciwnikami i najważniejsze jest to, żeby żadnego z nich nie zlekceważyć. Będziemy dalej ciężko pracowali. Będziemy się starali grać najlepszy basket, na jaki nas stać i wierzymy, że z każdym tygodniem wyglądamy na placu nieco lepiej. Jeżeli chodzi o rozgrywki WOZKosz interesuje nas pierwsze miejsce w naszej grupie i awans z “Dwyizji 2” do “Dywizji 1”. Co będzie potem? Zobaczymy.

***
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??