ZAPOWIEDŹ: 26-28 KWIETNIA

O tym, że nasze towarzystwo z rocznika 2011 gości na ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Krakowie to już wiedzą wszyscy, więc nie ma co się powtarzać. Poinformujemy zatem, że to nie wszystko, bo w tych dniach na parkiecie zobaczymy również towarzystwo z rocznika 2012 oraz ich młodszych kolegów.

U10 (chłopcy i dziewczęta z rocznika 2014) na turnieju w Białymstoku.

To kolejna nasza wycieczka do Białegostoku i kolejny Turniej o Puchar Konsula Honorowego Republiki Litewskiej. Nasze dzieciaki zagrają na nim kilka meczów, zbiorą ważne doświadczenia boiskowe i, nie mamy wątpliwości, będą się świetnie bawili.

Termin: 27-28.04.2024

Przeciwnicy: Kauno “Żalgirio”, La Basket Warszawa, MKS Polonia Warszawa

Miejsce: Białystok

Zbiórka: zgodnie z ustaleniami

***

.

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) goszczą kolegów z Żyrardowa.

Przed kilkoma tygodniami chłopcy grali na wyjeździe i zagrali dosyć przeciętnie. Była pierwsza dobra kwarta, ale potem, ponieważ mecz układał się po ich myśli, atmosfera pracy gdzieś się ulotniła. No, mogło być lepiej i bardzo liczymy, że na włąsnym parkiecie po prostu będzie.

Termin: 27.04.2024, g. 13.15

Przeciwnik: UKS Trójka Żyrardów

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 12.30

***

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??