U13M: TO BYŁA FORMALNOŚĆ

To, że reprezentantom Pruszkowa będzie niezwykle ciężko nawiązać walkę z nasządrużyną z rocznika 2011 zostało w zasadzie wyjaśnione już przed tygodniem, kiedy chłopcy gościli na ich parkiecie. Ten mecz okazał się być jedynie formalnością.   

W zasadzie nie ma sensu na ten temat czegokolwiek pisać. Wysoka wygrana i tyle. Ważne jest co innego…

NASZA DRUŻYNA JEST W GRONIE CZTERECH NAJLEPSZYCH EKIP NA MAZOWSZU!!!

W pokonanym polu pozostały takie mari jak MKS Piotrówka Radom, Polonia Warszawa, Akademia Koszykówki Legii Warszawa czy Akademia Młodych Dzików, choć ci ostatni mierzą raczej w przyszłoroczne rozgrywki rocznika 2012, którym to rocznikiem startowali w tym sezonie w U13M.
Przed naszymi chłopcami walka o medale mistrzostw Mazowsza, a jeżeli umiejętności i szczęście dopiszą również wyjazd na turnieje rangi mistrzowskiej. To byłoby coś i oczywiście życzymy tej drużynie oraz jej trenerowi Tomkowi Wiśnikowi, aby w rozgrywkach zaszli jak najdalej.
W najbliższy weekend czeka chłopaków konfrontacja z bardzo mocnymi reprezentantami Isetia AZS UW MBA Warszawa. Nasi przeciwnicy wygrali w drugim etapie rywalizację w w swojej grupie. Będzi eciężko, ale my przeciez bardzo wierzymy w naszych chłopaków. Potrafili nas w tym sezonie zaskoczyć – POZYTYWNIE!!! – już nie jeden raz.

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??