U11M “FUN”: PRAWIE U SIEBIE Z OSTROWIANKĄ

Przed nami przedostatni mecz rozgrywany przed własną publicznością. I wiecie co? To faktycznie może być mecz z publicznością, więc musicie z nami być!! Naszym przeciwnikiem będzie MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka.     

Kiedy uważnie przyjrzycie się grafice szybko zauważycie, że coś jest jednak nie tak. Pierwszego meczu z publicznością nie zagramy bowiem na hali BOS przy ul. Światowida 56. Niestety nasza “domowa hala” od czwartku przechodzi mały remont konstrukcji koszy i rozegranie na niej spotkania z Ostrowianką okazało się niemożliwe. Dlatego wyjątkowo zapraszamy Was na obiekt przy ul. Myśliborskiej 25 do Szkoły Podstawowej nr 118. To bardzo przyjemna hala, nieco bardziej kameralna od hali BOS. Z pewnością będzie się nam tam dobrze grało.

Nie wymięka! Białołęka‼️??