U11M: DRUGIE MIEJSCE NA “TURNIEJU WIOSNY”

Trochę nas przytłoczył nadmiar obowiązków związanych z końcem roku szkolnego, więc informacja nieco spóźniona. Z kilku powodów warto jednak wspomnieć o rozgrywanym na Ochocie “Turnieju Wiosny”. Były zwycięstwa, była jedna przegrana. Ostatecznie na szyjach naszych podopiecznych zawisły srebrne medale. 

Po pierwsze był to turniej wieńczący debiutanckie rozgrywki dla rocznika 2012. Chłopcy spisywali się bardzo dobrze. Rozegrali wiele ciekawych spotkań. Zebrali bardzo ważne doświadczenia. Widać, że z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej.
.
Po drugie. W turnieju zagrali z reprezentantami Ursynowa, Legią Warszawa oraz Akademią Młodych Dzików. Pierwsze dwa pojedynki wygrali bezapelacyjnie. Dopiero ostatni pojedynek z bardzo solidnymi Dzikami okazał się dla nich przegrany, ale – co ważne – po bardzo dobrej walce.
.
Po trzecie. To świetna grupa dzieciaków, którym towarzyszą świetni rodzice. Zawsze licznie – co widać – wspierali swoje pociechy w trakcie niemal wszystkich spotkań. To bardzo ważne. Niektórzy nasi podopieczni grający w tym roczniku nie mają jeszcze dziesięciu lat!
.
Po czwarte. Mamy nadzieję, że jak największa część tej grupy pojedzie z nami na oba obozy sportowe. To ważna część szkolenia i doskonałe przygotowanie do kolejnego sezonu rozgrywkowego. A możecie być pewni, że grania nie zabraknie!
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??