U13M: TO JEST TEN WEEKEND!!!

To już! W piątek rano nasi reprezentanci z rocznika 2011 ruszą do Krakowa, aby sprawdzić się z reprezentantami Wrocławia, Krakowa oraz Wejherowa w ramach ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Plan jest prosty – zagrać trzy dobre mecze. Jak szczęście dopisze, a to podobno sprzyja lepszym, wywalczą awans do półfinałów.

Poniżej prezentujemy terminarz naszej drużyny:
– piątek, 26.04, godz. 15.30 vs. WKK Wrocław – transmisja
– sobota, 27.04, godz. 14.30 vs. UKS Ósemka Wejherowo – transmisja
– niedziela, 28.04, godz. 12.15 vs. TS Wisła – Jura Basket Kraków – transmisja

Najbardziej wymagającym przeciwnikiem wydają się być reprezentanci Wrocławia. WKK to od dawna ścisła ogólnopolska czołówka. Ich drużyny niemal zawsze goszczą na najważniejszych mistrzowskich imprezach. W ramach rozgrywek na Dolnym Śląsku wygrali wszystko i to z miażdżącą przewagą. Wejherowo to zwycięzca rywalizacji w ramach Pomorskiego Związku Koszykówki, czyli kolejny poważny rywal. Na koniec zmierzymy się z gospodarzami TS Wisła Kraków, którzy na sezon mistrzowski połączyli siły z Jura Basket Kraków i w takiej konfiguracji wywalczyli drugie miejsce w ramach rozgrywek Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki.

Trzy dni. Trzy ciężkie mecze. Transmisje z każdego z nich będzie mozna znaleźć na kanale YouTube PZKosz.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??