U13M: NASZA PRACA ZOSTAŁA DOCENIONA!


Sport zespołowy ma to do siebie, że jak wygrywamy, to wszyscy razem, jak przegrywamy tak samo. Są jednak takie chwile, kiedy i indywidualne zaangażowanie oraz umiejętności zostają odpowiednio docenione. Ten rok, wszystko na to wskazuje, w takie obfituje. Co oczywiste bardzo nas to wszystko cieszy.

W styczniu trener Tomek Wiśnik został zaproszony do sztabu trenerskiego reprezentacji Mazowsza rocznika 2010. Dla naszego małego klubu było to spore wyróżnienie i powód do dumy. Tym większą radość sprawił nam fakt, że reprezentacja Mazowsza w trakcie finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży spisała się jak należy zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Kilka dni temu na klubowy mail dotarła kolejna fantastyczna wiadomość! Trzech naszych wychowanków dostało zaproszenie na konsultacje Kadry Mazowsza dla rocznika 2011. Nawet nie będziemy ukrywali, że po raz kolejny duma nas rozpiera. I oczywiście jest to dla nas impuls do dalszej wytężonej pracy.

Chłopaki! Tomku, Felku, Kubo. Jesteście wspaniali i zdolni do wszystkiego! 😉 Na konsultacjach róbcie swoje i bądźcie po prostu sobą. Jesteście finalistami Mistrzostw Polski. Najzwyczajniej zasłużyliście na to wyróżnienie! Życzymy Wam powodzenia!

.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??