ZAPOWIEDŹ: 9-10 MARCA

Ten weekend nalezy do chłopaków z rocznika 2011, którzy w niedzielę zagrają w pierwszym z dwóch meczów decydujących o brązowych medalach mistrzostw Mazowsza. Rozpoczną na wyjeździe, by za tydzień zakończyć rywalizację na własnej hali. Na parkiecie zobaczymy również chłopców z rocznika 2012.

Wolne ma nasze najstarsze towarzystwo. Chłopaki z rocznika 2010 przez cały tydzień rywalizowali w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o mistrzostwo Stolicy. Jak do tej pory idzie im całkiem nieźle i przez te dwa dni dostali czas na regenerację. Nasi najmłodsi nie biorą w tym tygodniu udziało w rozgrywkach WOZKosz, ale całkiem nieźle spisywali się na rozgrywanym w piątek turnieju (więcej na ten temat po weekendzie).

***

.

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) u siebie z Pruszkowem.

Kolejny trudny mecz przed naszymi chłopcami, ale cały czas powtarzamy im, że nie po to awansowali do wyższej dywizji, żeby było łatwo. Wręcz przeciwnie! To trudne mecze z wymagającymi rywalami, zakończone niekiedy porażkami, uczą nas zdecydowanie więcej. Tak to już jest i w sporcie i w życiu.

Termin: 10.03.2024, g. 16.00

Przeciwnik: MKS Piotrówka Radom

Miejsce: Hala sportowa PSP31, ul. Biała 6

Zbiórka: pod BOS o g. 13.45

***

.

U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi) zagrają o brąz z MKS Grójec

To nie jest dla naszego towarzystwa koniec przygody. To raczej ukoronowanie mozowieckiej fazy rozgrywek i szansa na pierwszy medal dla tej drużyny. Niezależnie od wyniku rywalizacji chłopaki będą grali dalej starając się awansować do turniejów decydujących o mistrzostwie Polski.

***

Termin: 10.03.2024, g. 12.00

Przeciwnik: MKS Grójec

Miejsce: hala sportowa “Spartakus”, ul. Sportowa 16, Grójec

Zbiórka: pod BOS o g. 9.45

.

***

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??