ZAPRASZAMY DO GRY W BASKETLIDZE “ALL STAR BIAŁOŁĘKA”

W nadchodzącym roku szkolnym chcielibyśmy zaprezentować Wam naszą nową inicjatywę, o której myśleliśmy już od dawna. Dziecięca Liga Basketu “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” ma na celu zapewnić wszystkim naszym uczestnikom możliwość luźnego grania bez niepotrzebnej spiny. Szczegóły poniżej.

? Cele naszej inicjatywy to:
– popularyzacja aktywnego stylu życia,
– popularyzacja koszykówki, bo uważamy, ze to fantastyczna dyscyplina sportu,
– dobra zabawa. 
? Nasza liga gra w wybrane niedzielne poranki, a udział w niej, w przypadku członków Klubu, będzie BEZPŁATNY.
? Nasza liga ma charakter turniejowy. Wszystkie dzieci chętne do gry każdorazowo zostają podzielone na w miarę wyrównane drużyny (Orły, Tygrysy, Smoki, Wilki, Skorpiony, Feniksy, Rekiny i Pantery) i przez dwie godziny rywalizują ze sobą w celu wyłonienia mistrza, wicemistrza oraz trzeciej drużyny turnieju.
? Turnieje organizujemy osobno dla grup wiekowych:
– rocznik 2010 i 2011,
– rocznik 2012 i 2013,
– rocznik 2014 i młodsi.
? Każdy uczestnik turnieju, w zależności od miejsca, jakie zajęła jego drużyna, dostaje określone punkty. Na wiosnę, kiedy zakończymy rywalizację, te zdobyte punkty dadzą każdemu uczestnikowi określone miejsce pośród wszystkich uczestników. Pięć osób z największą liczbą punktów zostanie wyróżniona tytułem “ALL STAR”.
Pierwszy z zaplanowanych turniejów już w najbliższą niedzielę (2. października 2022). Wezmą w nim udział dzieci z rocznika 2010 i 2011.
Więcej informacji już jutro. Zapraszamy.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??