Warszawska Polonia była dla naszych reprezentantów z pewnością bardziej wymagającym przeciwnikiem od drużyn z Ostrołęki i Komorowa. Mimo to o zwycięstwie z naszą drużyną Poloniści raczej myśleć nie mogli. Nasze towarzystwo od pierwszych minut mocno pracowało nad zbudowaniem solidnej przewagi.
Rozgrywki WOZKosz
Reprezentanci Wisły Płock okazali się drużynowo zdecydowanie słabsi od naszych podopiecznych. Wynik rzecz jasna cieszy, ale myli się ten, kto uważa, że trener Tomasz Wiśnik był zadowolony z gry swoich podopiecznych. Zbyt często stał koło ławki trzymając ręce w kieszeniach, by można było wysnuć taki wniosek 😉
Wreszcie się doczekali! Wreszcie zagrają w ramach rozgrywek WOZKosz, co by nie mówić najbardziej prestiżowych i wymagających na terenie Mazowsza. Naszych wychowanków czeka spore wyzwanie, bo w najbliższą niedzielę rozegrają aż dwa spotkania.
Po dwóch wysokich zwycięstwach z reprezentantami Ostrołęki i Komorowa przyszedł czas na zmierzenie się z ostatnim grupowym rywalem w rozgrywkach rocznika 2011, stołeczną Polonią. Patrząc na dotychczasowe wyniki przeciwników możemy się spodziewać ciekawej, wyrównanej i emocjonującej rywalizacji.
Przed feriami nasi podopieczni zakończyli rywalizację w ramach pierwszego etapu rozgrywek WOZKosz dla rocznika 2010. Po powrocie do szkoły przyszedł czas na drugi, w ramach którego powalczymy z reprezentantami Wisły Płock, MUKS Piaseczno oraz Jedynki Marki.
Wraz z zakończeniem ferii zimowych wznawiamy treningi. Już od poniedziałku wraca normalny harmonogram zajęć. Już w kolejny weekend (4/5. marca) czeka nas dużo basketu. Swoje mecze rozegrają chłopcy z roczników 2010, 2011, 2012 i młodsi uczestniczący w rozgrywkach WOZKosz.
Kolejny udany wyjazd podopiecznych trenera Tomka Wiśnika. Sobotni mecz z reprezentantami Komorowa zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny. Zawodnicy UKS Białołęka nie mieli większych problemów z wypracowaniem sobie pokaźnej przewagi i skuteczną grą do ostatnich sekund starcia.
Wycieczka do Ostrołęki okazała się niezwykle udana. Nasi reprezentanci z rocznika 2011 byli wyraźnie lepsi od swoich przeciwników. Nasz sztab trenerski, trener Tomasz Wiśnik oraz trenerka Dorota Dłużewska, mogli być zadowoleni z podopiecznych, a na boisko wybiegł cały szeroki skład zabrany na mecz wyjazdowy.
Wycieczka dNasi chłopcy z rocznika 2011 już w sobotę rozpoczynają zmagania w ramach rozgrywek WOZKosz. Ich rywalem tym razem będą wychowankowie Ostrołęki. Prócz tego w kolejnych tygodniach zmierzą się z reprezentantami Komorowa oraz Polonii Warszawa. Trzymajcie za nich kciuki.
W tym sezonie Grójec nie jest drużyną, z którą jesteśmy w stanie nawiązać walkę. Spraw nie ułatwiają zapewne kontuzje kolejnych zawodników, ale bądźmy szczerzy, z nimi w składzie byłoby równie ciężko. Nasi czwartkowi przeciwnicy bardzo szybko zdominowali naszych chłopców nie pozostawiając wątpliwości, komu należy się zwycięstwo.