Bardzo fajne trzy kwarty, w których jak równy z równym walczyliśmy z jedną z najlepszych mazowieckich drużyn. Niestety mecz składa się z czterech części i to ta ostatnia okazuje się w takich spotkaniach decydująca. W niej okazuje się, komu bardziej zależy. Tym razem bardziej zależało Radomianom.
Rozgrywki WOZKosz
To będzie z pewnością najpoważniejszy rywal, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie tegorocznych rozgrywek WOZKosz. Chłopcy z Radomia, jak do tej pory, nie mieli dla nikogo litości. Ich najniższa wygrana, z Legionem Legionowo, to +24 punkty. KS Raszyn ograli +60.
Całkiem niezła pierwsza kwarta, słabe druga i trzecia odsłona. Wreszcie pogoń w ostatniej i finalnie zaledwie 6-punktowa przegrana w starciu z grającymi „poza konkursem” reprezentantami KS Raszyn. W poście kilka słów więcej.
Za naszymi chłopcami turniej w Zambrowie. Byli tam w okrojonym składzie, więc szło im różnie. Na pewno mogli wypaść lepiej. W sobotę rozegrają mecz w ramach rozgrywek organizowanych pod egidą WOZKosz podejmując reprezentantów KS Raszyn. Oczywiście liczymy na ich dobrą grę, na którą ich stać.
Mimo kilku osłabień nasi podopieczni z rocznika 2010 reprezentujący nasz Klub w rozgrywkach mazowieckich WOZKosz nie mieli problemów z pokonaniem chłopców z Grodziska Mazowieckiego. Nie bez znaczenia jest fakt, że kilku z nich zagrało naprawdę odważnie i bez skrupułów wykorzystywało swoje przewagi.
Tym razem chłopcy z MKS Grójec okazali się dla nas zdecydowanie za mocni. Wyraźnie mierzą w tym sezonie wysoko. Skład budowany w zeszłym roku świetnie się spisywał i bardzo szybko zdominował naszych wychowanków, którzy w sezonie 2022/23 startują w pewnym sensie „od zera”.