Pierwszy tydzień po feriach był dla naszych drużyn niezwykle ambitny. Wspólnie rozegrały aż siedem spotkań. Wyszło nie tylko ambitnie, ale i z sukcesami. Za największy bezapelacyjnie należy uznać zwycięstwo chłopców z rocznika 2011. Bardzo cenne „dwa punkty” zapiali na swoje konto również chłopcy uczestniczący w zmaganiach U13M WOZKosz.
Dzienne Archiwa: 11 lutego, 2026
1 wpis